Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Nende jaoks, kes münte sertifitseerivad, on olemas palju erinevaid mündi pealispinna defekte, mis muudavad selle hindamise ja kapslisse paneku võimatuks. Üks sellistest defektidest on PVC kahju, mis seisneb plastikust münditaskus sisalduva keemilise plastikaatori reaktsioonis väliskeskkonnaga ning mis toob kaasa pöördumatud kahjustused mündile.

Koroonaviirusega kodus olles otsib aju pidevalt võimalusi igavuse peletamiseks ja enese vormis hoidmiseks. Ja kui müüd kogumistarvikuid, on loomulik, et suunad pilgu valdkonda, millega ise tegeled.

Münte käsitledes on nende kahjustamise vältimiseks kasulik pöörata tähelepanu mõningatele lihtsatele ohutusnõuetele.

Photo by Mauro Sbicego on Unsplash

Kuigi kogumisteemasid on lõputult, on mõni neist teistest populaarsem. Üks sellistest on kahtlemata euromüntide kogumine. Aga miks neid siis koguda? SAFE blogi jagab mündihuviline Rein Luup põhjendusi sellest, miks on euromüntide kogumine mitte hea vaid lausa ideaalne ning jõukohane valik igaühele. (FOTO: Mauro Sbicego / Unsplash)

Polnudki nii raske saada kogu taasiseseisvunud Eesti Vabariigi kõiki münte, sealhulgas mitmeid erimeid. Kuigi sattusin juhuslikult inimese otsa, kellel olid minu kogust puuduolevad mündid mitmes jaos olemas, ei ole neid raske ka muidu leida. Nüüd tuleb tasapisi kehvemad eksemplarid paremate vastu välja vahetada ja nii oma kogu täiustada. 

Postituste kalender

September 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Viimased kommentaarid

Thorsten
1 aasta 2 kuud

Hi! Don't forget the proper use of Coin Tweezers / Coin Tongs!! Missing some pictures, which shows the different ways of cor ...

Kita
1 aasta 6 kuud

Ülivinge teenindus. See näitab firma kõvat taset, hoolivust klientidest. Teised firmad peaks eeskuju võtma.

e-poe tegemine