Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Alates käesolevast aastast on SAFE e-poes esindatud ESCHENBACH luubid. Esialgu küll ainult mõne mudeliga kuid nende hinda vaadates on see ka mõistetav. 25-99€ luubi eest tundub olevat põhjendamatult palju. Mida kujutab endast ESCHENBACH ja millega on põhjendatud nende toodete kõrge hind?

Valmis järjekordne video-tootetutvustus. Sisu ja teksti osas on veel palju areneda kuid loodetavasti annavad vaatajad selle mulle andeks tingimusel, et areng jätkub!

Seekord võtan karbist välja ja kasutan taskuformaadis videoluupi Pocket (artikkel 9791).

Palusime kollektsionääril ja raamatu “Eesti Vabariigi mündid ja rahareformi medalid” autoril Kaupo Laanel võtta ette SAFE kogumistarvikute kataloog ja koostada selle põhjal soovituste nimekiri algajale mündikogujale. Mida ja millal kasutada? Kaupo pani kõik kirja ja meie varustasime tema juhendamisel teksti tootelinkidega. Selgub, et SAFE e-poe valik on piisavalt lai igale kogujale, nii algajale kui edasijõudnule.

See ei ole uudis ei ostjale ega kaupmehele, et pildi või jutu järgi on mistahes toodet keeruline osta. Tahaks ikka näha ja oma käega katsuda. Veebipoel on sellist ostukogemust muul moel kui video abil raske pakkuda.

Järgnev on esimene lühikene tootetuvustusvideo. Näitan ja räägin luubist, mis on viimasel ajal olnud ostjate seas populaarne ning veebipoes leitav tootekoodi 4631 järgi. Luubi kasuks räägib suhteliselt võimas suurendus, UV-detektor, korpusega kaitstud läätsed, käepärane suurus ja taskukohane hind.

Suvi on väljas olemise, grillimise, rannamõnude ja talutööde aeg. See on aeg kus tarbitakse palju erinevaid karastusjooke: purgist, plasttaarast ja klaaspudelist. Miks mitte muuta meelelahutus ka huvitavaks kogumishobiks ning hakata korjama pudelikorke? SAFE tootevalikus on selleks olemas spetsiaalsed lahendused.

Postituste kalender

August 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Sildid