Hooldus

16 toodet

Münte tasub puhastada ainult juhul, kui need on tugevalt määrdunud või korrodeerunud ning puhastamata jätmine süvendab kahjustusi. Kuid tuleb meeles pidada, et valed puhastusvõtted võivad mündi väärtust vähendada!
Kui siiski soovite münte puhastada, tuleks kasutada spetsiaalselt müntidele mõeldud puhastusvahendeid ja -vahendeid, mis on materjalile ohutud. Vältige tavalisi kodumajapidamises kasutatavaid puhastusvahendeid, näiteks hambapastat, seepi, äädikat või sidrunhapet, kuna need võivad münte kriimustada või või muul moel kahjustada.
Puhastamise käigus tuleks münti õrnalt puhastada pehme harja või käsnaga ning pärast puhastamist loputada hoolikalt puhta veega ja kuivatada õrnalt rätikuga või õhus kuivatada. Oluline on vältida liiga tugevat hõõrumist või liigset jõudu, mis võib münti kahjustada.
Kokkuvõttes tuleks münte puhastada ettevaatlikult ja ainult siis, kui see on hädavajalik, kasutades selleks spetsiaalselt müntide puhastamiseks mõeldud puhastusvahendeid. Ole ettevaatlik!

SAFE e-poest leiad laia valiku kvaliteetseid mündipuhastusvahendeid! Kui jääd hätta või ei leia sobivat toodet, võta ühendust, aitame hea meelega!

 

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid