Meist

SAFE – Schwäbische Albumfabrik

SAFE – Schwäbische Albumfabrik näol on tegemist kogujate seas üle maailma tuntud ja tunnustatud kogumistarvikute tootjaga. Ettevõte on loodud aastal 1953 Friedrich Schneider poolt ning on tänaseni jäänud pereettevõtteks.

Algselt tootis ettevõte albumeid ja kogumislahendusi klassikalistele kogumisobjektidele nagu seda on margid, postkaardid ja mündid. Viimastel aastatel on ettevõte ulatuslikult laiendanud oma sortimenti uute valdkondadega. Täna võib SAFE tootevalikust leida laia valiku erinevaid kogumislahendusi ümbrikutele, märkidele, medalitele, ordenitele, korkidele, etikettidele, kelladele, pliiatsitele, mineraalidele, mänguasjadele, mudelitele, hobi- ja autogrammikaartidele jne. Kõigele on mõeldud.

Suur osa SAFE kogumistarvikuid toodetakse endiselt Saksamaal, Bempingenis ja Reutlingeris asuvates oma tehastes, mis on oluline osa ettevõtte tegutsemisfilosoofiast. Nii see kui ka pidev tootearendus ja hoolikas kvaliteedikontroll tagavad SAFE toodete kvaliteedi, vastupidavuse ning vastavuse kogujate individuaalsetele nõudmisetele.

Alati ONLINE
+372 55 16999

Tasuta tarne
Alates 50€ ostudel

Kiire tarne
Kaup kohale 2-5 päevaga

Kindel
14 päeva tagastamine

Nutikad lahendused

Lisaks eeltoodule hõlmab SAFE tootevalik nutikaid lahendusi mitte ainult kogumiseks vaid ka kollektsiooni säilitamiseks ja kohaseks esitlemiseks: kogumisvitriinid, -kastid ja -süsteemid, isegi sobivad sisustusdetailid toovad iga kollektsiooni pärlid esile nii kodus kui kontoris.

Olemas on ka dokumentide, CD, DVD ja ajakirjade jaoks mõeldud tooted. Detailides viimistletud, väga kvaliteetsed esitlus- ja arhiveerimislahendused sobivad nii koju kui kontorisse. SAFE pakub ka laia valikut erinevaid kaasaegseid aksessuaare, alates lihtsatest luupidest ja lõpetades kõrgtehnoloogiliste testritega, mille abil saab kogumist muuta veelgi huvitamaks.

SAFE kaubamärki esindab Baltikumis Vilk Varustus OÜ. Pakume kiiret ja kvaliteetset teenindust. Lisaks tavapärasele tootegarantiile oleme iga kliendi jaoks alati olemas ning aitame leida sobiva lahenduse SAFE tootevalikust.

Meie tiim

Marko Mänd

ost, müük, konsultatsioon,
turundus, logistika
tel +372 5516999
marko.mand@safe-album.ee

Maarja Mänd

tel +372 5516000
maarja.mand@safe-album.ee