Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Nüüd saadaval!

Guardhouse™ topelttasku mõõtudega 50x50 või 65x65 mm.

NGC poolt aktsepteeritud müntide sertifitseerimisele saatmiseks.

Oluliselt parem hind!

NGC topelttasku müntidele 50x50

NGC poolt tunnustatud Guardhouse™ topelttaskud mõõtudega 50x50mm.
Sobivad nii arhiveerimiseks kui müntide saatmiseks sertifitseerimisele.
Müügihind ilma allahindluseta:
9,95 €

SAFE - Schwäbische Albumfabrik näol on tegemist kogujate seas üle maailma tuntud ja tunnustatud kogumistarvikute tootjaga. Ettevõte on loodud aastal 1953 Friedrich Schneider poolt ning on tänaseni jäänud pereettevõtteks.

Algselt tootis ettevõte albumeid ja kogumislahendusi klassikalistele kogumisobjektidele nagu seda on margid, postkaardid ja mündid. Viimastel aastatel on ettevõte ulatuslikult laiendanud oma sortimenti uute valdkondadega. Täna võib SAFE tootevalikust leida laia valiku erinevaid kogumislahendusi ümbrikutele, märkidele, medalitele, ordenitele, korkidele, etikettidele, kelladele, pliiatsitele, mineraalidele, mänguasjadele, mudelitele, hobi- ja autogrammikaartidele jne. Kõigele on mõeldud.

Suur osa SAFE kogumistarvikuid toodetakse endiselt Saksamaal, Bempingenis ja Reutlingeris asuvates oma tehastes, mis on oluline osa ettevõtte tegutsemisfilosoofiast. Nii see kui ka pidev tootearendus ja hoolikas kvaliteedikontroll tagavad SAFE toodete kvaliteedi, vastupidavuse ning vastavuse kogujate individuaalsetele nõudmisetele.

Lisaks eeltoodule hõlmab SAFE tootevalik nutikaid lahendusi mitte ainult kogumiseks vaid ka kollektsiooni säilitamiseks ja kohaseks esitlemiseks: kogumisvitriinid, -kastid ja -süsteemid, isegi sobivad sisustusdetailid toovad iga kollektsiooni pärlid esile nii kodus kui kontoris. Olemas on ka dokumentide, CD, DVD ja ajakirjade jaoks mõeldud tooted. Detailides viimistletud, väga kvaliteetsed esitlus- ja arhiveerimislahendused sobivad nii koju kui kontorisse. SAFE pakub ka laia valikut erinevaid kaasaegseid aksessuaare, alates lihtsatest luupidest ja lõpetades kõrgtehnoloogiliste testritega, mille abil saab kogumist muuta veelgi huvitamaks.

SAFE kaubamärki esindab Baltikumis Vilk Varustus OÜ. Pakume kiiret ja kvaliteetset teenindust. Lisaks tavapärasele tootegarantiile oleme iga kliendi jaoks alati olemas ning aitame leida sobiva lahenduse SAFE tootevalikust. Meie kontaktid leiad SIIT.

***

Vilk Varustus OÜ on HAWID margitarvikute ja HARTBERER kogumistarvikute ametlik edasimüüja Eestis.

SAFE-Album-1

SAFE kylastus

e-poe tegemine
marko
Tekkis küsimus? Võta ühendust!
Marko Mänd +372 5516999 Kirjuta mulle

Võta ühendust!

Kirjuta mulle

Palun sisestage oma nimi

Palun sisestage korrektne e-post

Palun sisestage sisu

Palun kliki kollasele Euro (€) sümbolile:

 
 
 
Palun kliki Euro (€) sümbolil!

Võta ühendust!