Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
 • Alati kättesaadav+372 55 16999
 • Tasuta transportTellimustele alates 30 eurost
 • Kiire tarnePostitame 1-2 päeva jooksul
 • Turvaline14-päevane tagastusõigus
Tootekood: 9850

Perfotronic II

Müügihind allahindlusega
Müügihind275,00 €
  
-
Hind / kg:
Elektrooniline postmarkide hammastuse mõõtja.
Alates 30,00 € on transport tasuta!
Kirjeldus
 • PERFOtronic pakub optilis-elektrooniliste vahendite abil postmarkide hammastuse kiireid ja usaldusväärseid mõõtmistulemusi.
 • Mõõtmine toimub valgusandurite abil, on täiesti kontaktivaba ega kujuta seetõttu markidele ohtu.
 • PERFOtronic ümardab hammastuse 1/4 intervalliga automaatselt üles või alla järgmise kataloogides määratud hambaarvuni.
 • Mõõtmistulemusi saab seada veerandväärtustele, nt. 14.25 (nagu kataloogides öeldud) või - nüüd veelgi täpsemalt 1/100 (nt 14.21)!
 • Seade suudab margi hammaste arvu ekstrapoleerida ka puuduvate või vigaste hammastega markide puhul.
 • Sobib kasutamiseks suurte markide, margiplokkidega jne.
 • PERFOtronic on varustatud 220V adapteriga.
 • Mõõtmed: umbes 190 x 140 x 65 mm.

Toote kasutusjuhend PDF formaadis.

Näpunäiteid kasutamiseks:

 1. Väldi otsese valguse langemist otse seadme tööalale. Perfotronic tööpõhimõte tugineb valgussensoritel. Otse tööalale langev valgus võib mõjutada mõõtmistulemusi.
 2. Seade suudab margi hammaste arvu ekstrapoleerida ka puuduvate või vigaste hammastega markide puhul. Vigaste mõõtmistulemuste puhul soovitame mõõtmist korrata marki tagurpidi pöörates. Kui mõõtmiseks vajalike hammaste arv on ebapiisav või katse on vigane, kuvab seade teksti “error”.
 3. Rahvusvahelise kokkuleppe alusel mõõdetakse postmarkide hammastust 2 cm pikkusel alal, ehk hammastus 12¼ tähendab, et 2 cm peale mahub 12¼ hammast. Kuna Perfotronicu täpsus on 1/1000 mm, kuvatakse täpne mõõtmistulemus, näiteks 12,235 hammast 2 cm peale, ümardatuna ülespoole kui “12,25”. Perfotronic ümardab automaatselt kõik mõõtmistulemused kas üles või alla sammuga ¼ (näiteks 12, 12¼, 12½, 12¾, 13 jne.). Digitaalne ekraan kuvab 12¼ kui 12.25 ja 12½ vastavalt 12.5. Oluline: Võib juhtuda, et teatud markide (n. Ameerika ja Inglise) perforatsioon jääb kahe väärtuse vahele. Kui perforatsioon on 14.126 võib Perfotronic ümardada selle kas alla 14 peale või üles 14,25 peale. Sellisel juhul hoia “ON” lülitit (5) all 3 sekundit, et saada täpsem mõõtmistulemust 1/100 (n. 12.24).
  Kataloogides toodud perforatsiooninumbrid ei pruugi kokku langeda Perfotronicu tulemustega, seda eelkõige seetõttu, et absoluutselt täpsed mõõtmistulemused ei olnud vanemate kataloogide koostamisel saadaval. Enne Perfotronicu välja töötamist oli perforatsiooni võimalik määrata ainult mehaaniliste hammastuse mõõtjatega, mis olid ebatäpsed ja erinesid üksteisest märkimisväärselt. Tuleb ka meeles pidada, et margi paber (ja liim) võib erinevatel temperatuuri- ja niiskustingimustel põhjustada muutuvaid paisumiskoefitsente. See omakorda aga erinevaid mõõtmistulemusi, eriti markidel, mille perforatsioon jääb kahe näitaja vahele.
 4. Ka suuremate markide, servaga markide (!?), rullmarkide uurimine ei tekita mingeid probleeme. Oluline on veenduda, et vaadeldavad margid on korrektselt tööpinnale asetatud ning joondatud vastavalt punktile 3 kasutusjuhendis.
 5. Soovitame käsitleda seadet kohase ettevaatlikkusega ning vältida jõulist raputamist. Seade aga eriti tööpind tuleks hoida võimalikult tolmuvabana.
e-poe tegemine